SSK utøvere med NM/UM krav inneværende sesong

Navn Distanse Pool Tid Dato
Anne Sofie Klette 50m Rygg 25m 0:31.830 UM 16/03/2018
Anne Sofie Klette 100m Rygg 25m 1:07.560 UM, Jr NM 18/11/2017
Anne Sofie Klette 100m Rygg 50m 1:10.920 UM 29/04/2018
Anne Sofie Klette 200m Rygg 25m 2:20.870 UM, Jr NM, Sr NM 17/11/2017
Anne Sofie Klette 200m Rygg 50m 2:29.350 UM, Jr NM, Sr NM 29/04/2018
Anne Sofie Klette 200m Medley 25m 2:27.750 UM 08/04/2018
Anne Sofie Klette 400m Medley 25m 5:13.370 Sr NM 19/03/2017
Annique Pallesen Ultee 50m Fri 25m 0:27.450 Jr NM, Sr NM 18/11/2017
Annique Pallesen Ultee 50m Fri 50m 0:27.940 Jr NM, Sr NM 15/04/2018
Annique Pallesen Ultee 100m Fri 25m 0:59.570 Jr NM 16/03/2018
Annique Pallesen Ultee 100m Fri 50m 1:01.640 Jr NM 13/04/2018
Annique Pallesen Ultee 50m Bryst 25m 0:33.860 Jr NM, Sr NM 17/11/2017
Annique Pallesen Ultee 50m Bryst 50m 0:34.790 Jr NM, Sr NM 26/01/2018
Benedicte Vrolijk 200m Fri 25m 2:09.880 UM, Jr NM 10/06/2018
Benedicte Vrolijk 400m Fri 25m 4:27.300 UM, Jr NM, Sr NM 09/02/2018
Benedicte Vrolijk 800m Fri 25m 9:07.420 UM, Jr NM, Sr NM 15/03/2018
Benedicte Vrolijk 1500m Fri 25m 17:33.510 UM, Jr NM, Sr NM 17/03/2018
Christian Øgreid 200m Butterfly 25m 2:15.810 UM, Jr NM, Sr NM 10/06/2018
Christian Øgreid 200m Butterfly 50m 2:23.570 UM 01/06/2018
Emma Endregaard, Borsheim 50m Fri 25m 0:27.820 UM 18/11/2017
Emma Endregaard, Borsheim 50m Fri 50m 0:28.280 UM, Jr NM 27/01/2018
Emma Endregaard, Borsheim 400m Fri 25m 4:29.890 UM, Jr NM, Sr NM 09/02/2018
Emma Endregaard, Borsheim 800m Fri 25m 9:27.110 UM 25/02/2018
Emma Endregaard, Borsheim 50m Butterfly 50m 0:29.630 UM, Jr NM, Sr NM 27/01/2018
Emma Endregaard, Borsheim 100m Butterfly 25m 1:06.240 UM, Jr NM, Sr NM 10/02/2018
Emma Endregaard, Borsheim 200m Butterfly 25m 2:34.840 UM 19/11/2017
Emma Endregaard, Borsheim 200m Medley 25m 2:28.380 UM 08/04/2018
Erik Årsland Gidskehaug 200m Fri 25m 1:50.730 Sr NM 16/03/2017
Erik Årsland Gidskehaug 200m Fri 50m 1:52.790 Sr NM 10/07/2017
Erik Årsland Gidskehaug 400m Fri 25m 3:46.400 Sr NM 13/12/2017
Erik Årsland Gidskehaug 400m Fri 50m 3:56.620 Sr NM 08/07/2017
Erik Årsland Gidskehaug 800m Fri 25m 7:57.960 Sr NM 15/03/2018
Erik Årsland Gidskehaug 800m Fri 50m 8:14.290 Sr NM 11/07/2017
Erik Årsland Gidskehaug 1500m Fri 25m 14:58.480 Sr NM 14/12/2017
Erik Årsland Gidskehaug 1500m Fri 50m 15:44.390 Sr NM 09/07/2017
Erik Årsland Gidskehaug 200m Medley 25m 2:04.250 Sr NM 15/12/2017
Erik Årsland Gidskehaug 400m Medley 25m 4:29.330 Sr NM 19/03/2017
Espen Aikio 1500m Fri 25m 16:15.230 Jr NM, Sr NM 18/11/2017
Espen Aikio 1500m Fri 50m 16:50.580 Jr NM, Sr NM 09/07/2017
Espen Aikio 100m Butterfly 50m 1:02.090 Jr NM 06/04/2018
Espen Aikio 200m Butterfly 25m 2:13.350 Jr NM, Sr NM 18/11/2017
Espen Aikio 200m Butterfly 50m 2:20.300 Jr NM, Sr NM 11/07/2017
Fabian Shoghl 200m Rygg 25m 2:16.080 UM 07/04/2018
Fabian Shoghl 50m Butterfly 50m 0:27.780 UM 27/01/2018
Fabian Shoghl 100m Butterfly 25m 1:00.710 UM 10/02/2018
Fabian Shoghl 100m Butterfly 50m 1:03.290 UM 29/04/2018
Håkon Brennhagen 50m Bryst 25m 0:29.890 Sr NM 17/03/2017
Håkon Brennhagen 50m Bryst 50m 0:31.320 Sr NM 08/07/2017
Håkon Brennhagen 100m Bryst 25m 1:04.780 Sr NM 18/03/2018
Håkon Brennhagen 100m Bryst 50m 1:09.750 Sr NM 10/07/2017
Håkon Brennhagen 50m Butterfly 25m 0:25.730 Sr NM 17/03/2018
Håkon Brennhagen 50m Butterfly 50m 0:26.390 Sr NM 09/07/2017
Håkon Brennhagen 100m Medley 25m 0:58.960 Sr NM 16/03/2018
Håvard Hokling 200m Fri 25m 1:57.810 Jr NM 19/11/2017
Håvard Hokling 400m Fri 25m 4:07.870 Jr NM, Sr NM 17/11/2017
Håvard Hokling 50m Rygg 25m 0:28.230 Jr NM, Sr NM 17/11/2017
Håvard Hokling 50m Rygg 50m 0:29.240 Jr NM, Sr NM 29/04/2018
Håvard Hokling 100m Rygg 25m 1:00.870 Jr NM 19/11/2017
Håvard Hokling 200m Rygg 25m 2:10.750 Jr NM, Sr NM 16/11/2017
Helene Fredhammer Baxter 50m Bryst 25m 0:33.300 Jr NM, Sr NM 17/11/2017
Helene Fredhammer Baxter 50m Bryst 50m 0:33.900 Jr NM, Sr NM 27/01/2018
Helene Fredhammer Baxter 100m Bryst 25m 1:11.260 Jr NM, Sr NM 19/11/2017
Helene Fredhammer Baxter 100m Bryst 50m 1:16.030 Jr NM, Sr NM 28/01/2018
Helene Fredhammer Baxter 200m Bryst 25m 2:34.190 Jr NM, Sr NM 16/11/2017
Helene Fredhammer Baxter 200m Bryst 50m 2:42.000 Jr NM, Sr NM 27/01/2018
Helene Fredhammer Baxter 200m Medley 25m 2:27.070 Jr NM 17/11/2017
Helene Fredhammer Baxter 400m Medley 25m 5:03.810 Jr NM, Sr NM 18/11/2017
Helene Victoria Rosså 50m Rygg 25m 0:30.990 Jr NM, Sr NM 16/11/2017
Inger Sandvold 100m Rygg 25m 1:08.140 UM 18/11/2017
Inger Sandvold 100m Rygg 50m 1:10.340 UM, Jr NM 02/06/2018
Inger Sandvold 200m Rygg 25m 2:23.110 UM, Jr NM, Sr NM 16/03/2018
Inger Sandvold 200m Rygg 50m 2:29.980 UM, Jr NM 28/01/2018
Inger Sandvold 200m Bryst 25m 2:44.680 UM 10/02/2018
Inger Sandvold 200m Butterfly 25m 2:35.950 UM 19/11/2017
Inger Sandvold 200m Medley 25m 2:27.710 UM 08/04/2018
Inger Sandvold 200m Medley 50m 2:32.420 UM, Jr NM 02/06/2018
Inger Sandvold 400m Medley 25m 5:14.320 UM, Jr NM, Sr NM 24/02/2018
Inger Sandvold 400m Medley 50m 5:28.140 UM 29/04/2018
Jens Petter Turøy 50m Fri 25m 0:24.170 Jr NM 19/11/2017
Jens Petter Turøy 100m Fri 50m 0:55.120 Jr NM 09/07/2017
Jens Petter Turøy 200m Fri 25m 1:54.590 Sr NM 19/03/2017
Jens Petter Turøy 200m Fri 50m 1:56.730 Jr NM, Sr NM 10/07/2017
Jens Petter Turøy 400m Fri 25m 3:55.550 Jr NM, Sr NM 17/11/2017
Jens Petter Turøy 800m Fri 25m 8:32.000 Sr NM 16/03/2017
Jens Petter Turøy 200m Rygg 25m 2:11.310 Sr NM 10/06/2017
Jens Petter Turøy 50m Butterfly 25m 0:25.380 Jr NM, Sr NM 16/11/2017
Jens Petter Turøy 50m Butterfly 50m 0:26.360 Jr NM, Sr NM 09/07/2017
Jens Petter Turøy 100m Butterfly 25m 0:55.840 Jr NM, Sr NM 18/03/2018
Jens Petter Turøy 100m Butterfly 50m 0:58.040 Jr NM, Sr NM 08/07/2017
Jens Petter Turøy 200m Butterfly 25m 2:01.470 Jr NM, Sr NM 18/11/2017
Jens Petter Turøy 200m Butterfly 50m 2:06.980 Jr NM, Sr NM 11/07/2017
Johanne Jørmeland 1500m Fri 25m 18:01.880 UM, Jr NM, Sr NM 08/06/2018
Julie Endregaard, Borsheim 50m Fri 25m 0:26.690 Jr NM, Sr NM 18/11/2017
Julie Endregaard, Borsheim 50m Fri 50m 0:27.670 Jr NM, Sr NM 27/01/2018
Julie Endregaard, Borsheim 100m Fri 25m 0:57.820 Jr NM, Sr NM 19/11/2017
Julie Endregaard, Borsheim 100m Fri 50m 0:59.450 Jr NM, Sr NM 29/04/2018
Julie Endregaard, Borsheim 200m Fri 25m 2:07.160 Jr NM, Sr NM 16/11/2017
Julie Endregaard, Borsheim 200m Fri 50m 2:10.790 Jr NM, Sr NM 08/07/2017
Julie Endregaard, Borsheim 50m Butterfly 25m 0:29.000 Jr NM, Sr NM 17/11/2017
Julie Endregaard, Borsheim 50m Butterfly 50m 0:29.450 Jr NM, Sr NM 27/01/2018
Julie Endregaard, Borsheim 100m Butterfly 25m 1:07.070 Jr NM 09/06/2018
Julie Endregaard, Borsheim 100m Butterfly 50m 1:08.310 Jr NM 10/07/2017
Kari Ystrøm Lærdal 50m Bryst 25m 0:35.030 UM 19/11/2017
Kari Ystrøm Lærdal 50m Bryst 50m 0:35.970 UM, Jr NM 04/05/2018
Kari Ystrøm Lærdal 100m Bryst 25m 1:15.280 UM 19/11/2017
Kari Ystrøm Lærdal 200m Bryst 25m 2:42.250 UM, Jr NM, Sr NM 10/02/2018
Kari Ystrøm Lærdal 200m Medley 25m 2:25.680 UM, Jr NM, Sr NM 11/02/2018
Karianne Auestad Kjellsen 50m Fri 25m 0:27.930 UM 18/11/2017
Karianne Auestad Kjellsen 50m Fri 50m 0:28.840 UM 29/04/2018
Karianne Auestad Kjellsen 50m Bryst 25m 0:34.720 UM, Jr NM 17/11/2017
Karianne Auestad Kjellsen 50m Bryst 50m 0:36.050 Jr NM 02/07/2017
Karianne Auestad Kjellsen 200m Bryst 25m 2:46.230 UM 13/01/2018
Karianne Auestad Kjellsen 200m Butterfly 25m 2:33.050 UM 10/06/2018
Karianne Auestad Kjellsen 200m Medley 25m 2:27.160 UM, Jr NM 08/04/2018
Kristin Øie 200m Butterfly 25m 2:28.530 Sr NM 03/11/2017
Kristin Øie 200m Butterfly 50m 2:32.810 Jr NM, Sr NM 09/07/2017
Live Standal Sokn 50m Fri 25m 0:27.410 Jr NM, Sr NM 19/11/2017
Live Standal Sokn 50m Butterfly 25m 0:28.860 Jr NM, Sr NM 17/11/2017
Live Standal Sokn 100m Medley 25m 1:07.610 Jr NM, Sr NM 18/11/2017
Mari Sandvold 400m Fri 25m 4:35.170 UM 16/11/2017
Mari Sandvold 800m Fri 25m 9:19.280 UM, Jr NM, Sr NM 17/11/2017
Mari Sandvold 1500m Fri 25m 17:55.790 Sr NM 18/03/2017
Marthe Cecilie Willumsen 50m Fri 25m 0:27.290 Sr NM 03/11/2017
Marthe Cecilie Willumsen 50m Fri 50m 0:28.320 Jr NM 09/07/2017
Marthe Cecilie Willumsen 100m Fri 50m 1:02.210 UM 02/06/2018
Marthe Cecilie Willumsen 50m Butterfly 25m 0:28.590 UM, Jr NM, Sr NM 17/03/2018
Marthe Cecilie Willumsen 50m Butterfly 50m 0:29.090 UM, Jr NM, Sr NM 29/04/2018
Marthe Cecilie Willumsen 100m Butterfly 25m 1:02.160 UM, Jr NM, Sr NM 08/04/2018
Marthe Cecilie Willumsen 100m Butterfly 50m 1:03.600 UM, Jr NM, Sr NM 29/04/2018
Marthe Cecilie Willumsen 200m Butterfly 25m 2:18.580 UM, Jr NM, Sr NM 16/03/2018
Marthe Cecilie Willumsen 200m Butterfly 50m 2:22.440 Jr NM, Sr NM 09/07/2017
Marthe Cecilie Willumsen 200m Medley 25m 2:27.720 UM 08/04/2018
Nor Larsen Selvik 200m Fri 25m 2:10.640 UM 10/06/2018
Nor Larsen Selvik 400m Fri 25m 4:36.500 UM 09/06/2018
Nor Larsen Selvik 800m Fri 25m 9:23.100 UM 10/06/2018
Nor Larsen Selvik 1500m Fri 25m 17:46.540 UM, Jr NM, Sr NM 08/06/2018
Norbert Prokopiak 50m Rygg 25m 0:27.140 Sr NM 18/03/2018
Olav Eklund 200m Fri 50m 2:01.940 UM 06/04/2018
Olav Eklund 400m Fri 25m 4:10.700 UM 17/11/2017
Olav Eklund 400m Fri 50m 4:22.170 UM 26/01/2018
Olav Eklund 800m Fri 25m 8:35.240 UM, Jr NM, Sr NM 15/03/2018
Olav Eklund 50m Rygg 50m 0:30.040 UM 13/04/2018
Olav Eklund 100m Rygg 25m 1:01.130 UM, Jr NM 19/11/2017
Olav Eklund 100m Rygg 50m 1:02.250 UM, Jr NM, Sr NM 29/04/2018
Olav Eklund 200m Rygg 25m 2:09.170 UM, Jr NM, Sr NM 16/11/2017
Olav Eklund 200m Rygg 50m 2:13.900 UM, Jr NM, Sr NM 15/04/2018
Olav Eklund 50m Butterfly 50m 0:28.170 UM 05/04/2018
Olav Eklund 100m Butterfly 50m 1:02.490 UM, Jr NM 06/04/2018
Olav Eklund 200m Butterfly 25m 2:18.010 UM 10/06/2018
Ole Martin Grytten Ree 50m Fri 25m 0:23.410 Sr NM 18/03/2018
Sebastian Thorsen 50m Bryst 25m 0:30.590 Jr NM, Sr NM 16/11/2017
Sebastian Thorsen 50m Bryst 50m 0:31.740 Jr NM, Sr NM 15/04/2018
Sebastian Thorsen 100m Bryst 25m 1:06.290 Jr NM, Sr NM 18/11/2017
Sebastian Thorsen 100m Bryst 50m 1:09.810 Jr NM, Sr NM 13/04/2018
Sebastian Thorsen 200m Bryst 25m 2:21.290 Jr NM, Sr NM 17/11/2017
Sebastian Thorsen 200m Bryst 50m 2:31.280 Jr NM, Sr NM 14/04/2018
Simon Slettevold 50m Fri 25m 0:25.190 UM 17/03/2018
Simon Slettevold 100m Fri 25m 0:54.270 UM 16/11/2017
Simon Slettevold 100m Fri 50m 0:56.570 UM 13/04/2018
Simon Slettevold 400m Fri 25m 4:11.780 UM 06/04/2018
Simon Slettevold 50m Rygg 25m 0:27.830 UM, Jr NM, Sr NM 15/03/2018
Simon Slettevold 50m Rygg 50m 0:29.250 UM, Jr NM, Sr NM 04/05/2018
Simon Slettevold 100m Rygg 25m 0:59.500 UM, Jr NM, Sr NM 15/03/2018
Simon Slettevold 100m Rygg 50m 1:03.120 UM, Jr NM, Sr NM 04/05/2018
Simon Slettevold 200m Rygg 25m 2:09.410 UM, Jr NM, Sr NM 16/11/2017
Simon Slettevold 200m Rygg 50m 2:18.430 UM 04/05/2018
Simon Slettevold 50m Bryst 25m 0:30.370 UM, Jr NM, Sr NM 16/11/2017
Simon Slettevold 50m Bryst 50m 0:31.970 UM, Jr NM 04/05/2018
Simon Slettevold 100m Bryst 25m 1:06.930 UM, Jr NM, Sr NM 10/06/2018
Simon Slettevold 100m Bryst 50m 1:12.800 UM 04/05/2018
Simon Slettevold 200m Bryst 25m 2:23.700 UM, Jr NM, Sr NM 17/03/2018
Simon Slettevold 100m Butterfly 25m 0:59.370 UM, Jr NM 08/04/2018
Simon Slettevold 100m Medley 25m 0:58.740 UM, Jr NM, Sr NM 16/03/2018
Simon Slettevold 200m Medley 25m 2:08.570 UM, Jr NM, Sr NM 08/04/2018
Sondre Eidesen 100m Butterfly 50m 1:02.520 UM, Jr NM 04/05/2018
Sondre Eidesen 200m Butterfly 25m 2:15.850 UM, Jr NM, Sr NM 18/11/2017
Stian Aleksander Pettersen 100m Fri 50m 0:56.880 UM 02/06/2018
Stian Aleksander Pettersen 400m Fri 25m 4:12.020 UM 06/04/2018
Stian Aleksander Pettersen 50m Rygg 50m 0:29.600 UM, Jr NM, Sr NM 03/06/2018
Stian Aleksander Pettersen 100m Rygg 25m 1:01.790 UM, Jr NM 17/03/2018
Stian Aleksander Pettersen 200m Rygg 25m 2:10.780 UM, Jr NM, Sr NM 07/04/2018
Stian Aleksander Pettersen 200m Medley 25m 2:15.200 UM 08/04/2018
Thomas Brustveit 100m Fri 25m 0:53.000 Sr NM 16/03/2018
Thomas Brustveit 200m Fri 25m 1:55.530 Sr NM 15/03/2018
Thomas Brustveit 50m Rygg 25m 0:26.750 Sr NM 03/11/2017
Thomas Brustveit 50m Rygg 50m 0:29.140 Sr NM 10/07/2017
Thomas Brustveit 100m Rygg 25m 0:59.340 Sr NM 04/11/2017
Thomas Brustveit 200m Rygg 25m 2:12.720 Sr NM 17/03/2017
Thomas Brustveit 50m Butterfly 25m 0:25.910 Sr NM 18/03/2017
Thomas Brustveit 50m Butterfly 50m 0:26.440 Sr NM 09/07/2017
Thomas Brustveit 100m Butterfly 25m 0:57.980 Sr NM 05/11/2017
Thomas Brustveit 100m Medley 25m 1:00.430 Sr NM 28/04/2018
Torill Thuestad Stokka 50m Bryst 25m 0:34.460 Jr NM, Sr NM 17/11/2017
Torill Thuestad Stokka 50m Bryst 50m 0:35.480 Jr NM 26/01/2018
Torill Thuestad Stokka 100m Bryst 25m 1:14.530 Jr NM, Sr NM 19/11/2017
Truls Wigdel 50m Fri 25m 0:23.250 Jr NM, Sr NM 15/03/2018
Truls Wigdel 50m Fri 50m 0:24.090 Jr NM, Sr NM 11/07/2017
Truls Wigdel 100m Fri 25m 0:49.640 Jr NM, Sr NM 18/11/2017
Truls Wigdel 100m Fri 50m 0:51.240 Jr NM, Sr NM 10/06/2018
Truls Wigdel 200m Fri 25m 1:47.250 Jr NM, Sr NM 15/03/2018
Truls Wigdel 200m Fri 50m 1:48.850 Jr NM, Sr NM 06/04/2018
Truls Wigdel 400m Fri 50m 3:55.750 Jr NM, Sr NM 13/06/2018
Truls Wigdel 50m Butterfly 25m 0:24.690 Jr NM, Sr NM 16/11/2017
Truls Wigdel 50m Butterfly 50m 0:25.670 Jr NM, Sr NM 09/07/2017
Truls Wigdel 100m Butterfly 25m 0:54.370 Jr NM, Sr NM 18/03/2018
Truls Wigdel 100m Butterfly 50m 0:55.380 Jr NM, Sr NM 08/07/2017
Vilde Zetlitz Nessler 50m Fri 25m 0:26.920 Sr NM 03/11/2017
Vilde Zetlitz Nessler 50m Fri 50m 0:28.250 UM, Jr NM 01/06/2018
Vilde Zetlitz Nessler 100m Fri 25m 1:00.300 UM 24/02/2018
Vilde Zetlitz Nessler 100m Fri 50m 1:01.630 UM, Jr NM 13/04/2018
Vilde Zetlitz Nessler 50m Butterfly 25m 0:28.960 UM, Jr NM, Sr NM 17/11/2017
Vilde Zetlitz Nessler 50m Butterfly 50m 0:29.520 Jr NM, Sr NM 11/07/2017
Vilde Zetlitz Nessler 100m Butterfly 25m 1:06.500 UM, Jr NM 10/02/2018
Vilde Zetlitz Nessler 100m Butterfly 50m 1:09.790 UM 15/04/2018
Vilde Zetlitz Nessler 200m Butterfly 50m 2:41.800 UM 01/06/2018